- Advertisement -spot_img

TAG

25 prillli

Flasin ekspertët : Zgjedhjet në 25 prill janë të rrezikuara

Vonesa për miratimin e fletës së votimit dhe kompozimi i saj rrezikon procesin zgjedhor. Ish-kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefterije Luzi, në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img