- Advertisement -spot_img

TAG

31 vjecari

Arrestohet pronari i klubit grek dhe 31-vjeçari për trafikim droge

Një 46-vjeçar grek, pronar i një klubi në Patra është arrestuar pasi ishte ‘koka’ e trafikimit të kokainës dhe kanabisit, në bashkëpunim me një...

Latest news

- Advertisement -spot_img