- Advertisement -spot_img

TAG

adoleshent pallat

Ndodh mrekullia, adoleshenti bie nga kati i 19-të i një pallati dhe…shpëton

Mund ta quajmë mrekulli të Zotit atë që ka ndodhur së fundmi në Çeki. Një 15-vjeçar në Pragë ka rënë nga kati i 19-të...

Latest news

- Advertisement -spot_img