- Advertisement -spot_img

TAG

Adoleshent

Manovrimi perfekt mbi urë i pilotit adoleshent në New Jersey

Landon Lucas vuri re një boshllëk të trafik mbi një urë në Jersey Shore dhe ia doli të ulë me sukses aty avionin që...

Abuzoi me adoleshentin në fushën e golfit, 39-vjeçarja bëhet me fëmijë

Një nënë 39 vjeçare akuzohet në Britani se ka lindur bebe nga një djalë adoleshent me të cilin abuzoi seksualisht, si “në shtëpinë e...

(Video) Pa u ndier iu ul pranë, adoleshenti i vë flakën flokëve të gruas në autobus

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një linjë urbane në San Francisco ku një adoleshent është kapur duke i vënë flakën flokëve të...

I emocionuar pranë Ferrarit, ja si dukej Noizy kur ishte 15-vjeç

Për t’u bërë i suksesshëm në muzikë dhe në biznese që shohim sot, Noizy-t iu desh një rrugë e gjatë dhe shumë punë. Diten e...

E frikshme! 18-vjeçari qëllon për vdekje tre fëmijë dhe një mësues

Një 18-vjeçar vrau sot tre fëmijë dhe një mësues me  thikë në një institucion arsimor në Saudades, në shtetin brazilian Santa Catarina. 18-vjeçari goditi me...

75-vjeç dhe është shndërruar në një yll ‘Instagrami’,njihuni me gjyshin “adoleshent”

Një gjerman 75-vjeçar po habit shumë përdorues të Instagramit me pamjen e tij “cool”. Me stilin e tij të pazakontë për moshën që e...

Përplaset me një pjesë betoni,adoleshenti humb ndjenjat pas rënies nga biçikleta

Një adoleshent ka mbetur i plagosur teksa ka humbur drejtimin e biçikletës. Ngjarja ndodhi në Bulevardin e Vlorës pak minuta më parë. Qytetarët kanë nxituar...

Qëllohet me thikë adoleshenti , policia arreston 2 persona

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të mërkurë në rrugën e “Kavajës”, në kryeqytet. Policia njofton se si pasojë e një konflikti të çastit,...

Babai “përbindësh” lidh me zinxhir djalin në kofanon e makinës

Një 54-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia në Caserta për përdorim dhune ndaj djalit të tij 16-vjeçar. I mituri denoncoi babain se e kishte lidhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img