- Advertisement -spot_img

TAG

Aeroporti “Nënë Tereza”

Gjykata e Apelit merr vendimin për 2 kontrolloret e Aeroportit te Rinasit

  Gjykata e Apelit liron nga qelia 2 kontrolloret e Aeroportit te Rinasit. Togat e zeza caktuan masen detyrim paraqitje per Armando Fezgen dhe Muhin...

Rama me emigrantët nga Londra: U pa puna, do votosh PD tani se nuk ke ku shkon

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bashkëbiseduar me emigrantët nga Londra duke udhëtuar në avion nga Rinasi në Kukës. Rama gjen rastin të bëjë humor...

Mbërrijnë emigrantët nga Londra, Rama bashkohet me to në futurimin drejt Kukësit!

Mbërrin në Aeroportin Nënë Tereza avioni me emigrantët shqiptarë nga Anglia. Për t’i pritur, kishte dalë edhe kryeministri Edi Rama, së bashku me ministren...

Ja pse u paralizua kontrolli i hapësirës ajrore dhe fluturimeve në Shqipëri

  Ekipi i kontrollorëve të trafikut ajror të kompanisë shtetërore Albcontrol është përfshirë së bashku me Sindikatën e Pavarur të Kontrollit të Transportit Ajror në...

Rama i revoltuar ndaj Albcontrol : Organizatorët do të kallzohen penalisht

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e kontrollorëve ajrorë të Rinasit, për shkak të së cilës janë bllokuar edhe fluturimet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img