- Advertisement -spot_img

TAG

affiliate

Humb jetën një tjetër këmbësor. Tre viktima në pak orë nga aksidentet

Tre person kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve rrugore vetëm në pak orë. Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele ne...

Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar këtë të dielë në vendin tonë. Policia bën me dije se një person ka...

Situatë e rëndë nga Covid-19 në Greqi/ 104 viktima në 24 orë

Autoritetet greke kanë raportuar për 103 vdekje në 24 orët e fundit si pasojë e Covid-19, ndërkohë janë regjistruar 1498 raste pozitive, ndërsa në...

Digjet në banesë i moshuari

Digjet në banesën e tij 89-vjeçari në fshatin Podë të Kolonjës. Viktima është shtetasi Vangjel Rusta. Banesa ku jetonte i moshuari shumë e vjetër, ndërsa ende...

I merr jetën bashkëshortes, arsyeja do iu habisë

  Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo. Uilliam...

Një i vdekur dhe dy të plagosur në një aksident në fshatin Tujan (Detajet)

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00,...

Aksident tek rruga e re e trenit në Elbasan. Përplasen dy automjete

Nga Anxhela Salaj Një aksident është regjistruar pasditen e sotme tek rruga e re e trenit në Elbasan. Dy automjete janë përplasur mes tyre. Fatmirësisht nga përplasja...

Bes Kallaku feston ditëlindjen me Ilirin dhe Monikën, policia i vë 10 milion lekë gjobë lokalit. Pezullohen 6 policë

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka gjobitur me 1 mln lekë të reja administratorin e lokalit ku festoi ditëlindjen e 35-të aktori Bes Kallaku,...

Zbulohen arsyet përse viti 2021 do të jetë i mbarë

  Të gjithë e dimë sa shpejt ndryshoi bota në 2020-ën dhe brenda një nate, rutina jonë s’ishte më ajo që njihnim. Gjithsesi, jemi thuajse...

Tritol poshtë Benz-it, si u pikas nga policia

Komunikata e Policisë Vlorë Mesnatën e djeshme, në lagjen "Hajro Çakërri", Vlorë është marrë informacion se poshtë një automjeti të markës “Benz” në...

Latest news

- Advertisement -spot_img