- Advertisement -spot_img

TAG

affiliate

E trishtë/ Sapo kishte lindur fëmijën e tretë, 34-vjeçarja shqiptare humb jetën në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Croce di Musile, Venecia ku një grua shqiptare është ka humbur jetën për shkak të një hemorragji...

Habit aktorja tropojane që mbështet Ramën. U thotë fëmijëve: Më thërrisni teze se më latë beqare!

Aktorja e njohur bukuroshe, Arjola Demiri është një nga figurat më të komentuara, teksa jeta e saj private është përfshirë në skenën politike. Demiri...

Burri i martuari me tre fëmijë kërcënon gruan: Më dërgo para ose do të publikoj fotot intime

Historia e një gruaje nga Tirana e cila braktisi bashkëshortin dhe deklaroi publikisht lidhjen e saj me 40-vjeçarin kosovar nuk shkoi siç ndoshta ajo...

COVID-19/ Merret vendimi për mësimin në Universitete

Ditën e sotme, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar se mësimi në Universitete do të vijojë online. Ky vendim ka ardhur pas rritjes së...

Shqiptarja përplaset për vdekje nga një aksident tragjik në Itali

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një gruaje shqiptare, banuese në Fermo, në bregun e Adriatikut. Gruaja 61-vjeçare u godit nga një makinë, e...

Njoftim i Ambasadës gjermane në Tiranë: Rihapet sektori i vizave dhe pasaportave, ja çfarë do ndodhë me aplikimet

Ambasada Gjermane në Tiranë ka njoftuar se nga dita e sotme është rihapur sektori i vizave dhe pasaportave, por numri i aplikimeve që përpunohen...

Greqi/ Covidi i merr jetën 25-vjeçarit pa asnjë sëmundje shoqëruese

Një 25 vjeçar në Greqi ka humbur jetën nga koronavirusi dhe historia e tij i ka hedhur poshtë të gjitha teoritë se Covidi prek...

Dolën për patrullim natën, nuk përmabahet çifti i policëve. Kapen duke bërë s*ks në makinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Itali në makinën e policisë. Një cift i policisë rrugore, gruaja rreth të 40-ave dhe burri disa...

Ditë e zezë, 17 viktima dhe 795 raste të reja me koronavirus

Si kurrë më parë brenda një ditë. Sot në Shqipëri është shënuar numër rekord viktimash. Koronavirusi mori 17 jetë në vendin tonë, ndërsa numri...

Kush janë 5 të “frikshmit” që OFL u dërgoi formularin

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë pesë të dënuarve për krime të ndryshme në Tiranë dhe Gjirokastër. Të pestë ata duhet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img