- Advertisement -spot_img

TAG

aksident motorr

Aksident, çiklomotori del nga rruga plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premte në afërsi të nënkalimit të Fushë Mamurrasit, ku si pasojë janë plagosur dy persona. Burime bëjnë...

Motori përplaset me furgonin, humb jetën drejtuesi

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një furgon dhe...

Aksident me motor, 33-vjeçari humb kontrollin e mjetit. Policia jep detajet e para

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Sokrat Miho”, ku një 33-vjeçar ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur...

Përplasen dy mjete e më pas motorri, humb jetën drejtuesi

Nje aksident me vdekje eshte regjistruar pak minuta me pare ne aksin rrugor Shkoder – Velipojes. Burimet bejne me dije se aksidenti rrugore eshte...

Elbasan/Aksident me motorr. Drejtuesi bie në kanal, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Aksident në aksin Belsh-Rrasë. Një 32-vjeçar në Cërrik ka humbur kontrollin e motoçikletës me të cilën po udhëtonte dhe ka përfunduar në një kanal në...

Makina përplas motorrin, drejtuesi në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Kamëz. Mësohet se një motor është përplasur nga një automjet. Nga ky aksident është konfirmuar...

Aksident me motorr, humb jetën 31-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Shkallnur të Durrësit. Raportohet se një 31-vjeçar ka humbur jetën pasi pësoi një aksident me...

Latest news

- Advertisement -spot_img