- Advertisement -spot_img

TAG

aksident shqiptare

Përplasi për vdekje 2 shqiptarët, 5 vite burg për gruan. Nënës i bie të fikët: Turp, kjo nuk është drejtësi

Pesë vite burg për aksidentin me vdekje të dy të rinjve shqiptarë, Ergi Skenderi dhe Xhulio Kaja nga 20 vjeç. Ky ishte vendimi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img