- Advertisement -spot_img

TAG

aksident tirane

Përfshihet nga flakët masive një apartament në kryeqytet

Një apartament në rrugën e Kavajës në kryeqytet është përfshirë nga flakët masive. Siç shihet dhe në foto, shtullungat e tymit të dala nga...

Makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, tek kryqëzimi i Vorrit të Bomit. Një automjet tip “Benz” ka përplasur...

Aksidentohet makina ku udhëtonin dy të rinj, ndërron jetë 24-vjeçari, rëndë tjetri

Një aksident tragjik është regjistruar pasditen e kësaj të shtune, ku ka humbur jetën një 24-vjeçar e ndërsa ka mbetur i plagosur një tjetër. Ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img