- Advertisement -spot_img

TAG

aktivistë

Sot se nesër është shumë vonë – Anisa Bahiti

Pas vrasjes makabre të 18-vjeçares nga Kosova e cila u braktis në dyert e spitalit të Ferizajt, reagimi i qytetarëve ka qenë i shumtë. Një...

Përdhunimi i 15-vjeçares, Yuri Kim: Jo do të thotë jo!

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar me anë të një postimi në Twitter për përdhunimin e 15-vjeçares në Mirditë. Ajo i është bashkuar aktivistëve...

“Më mirë të largohem se mund të ketë incident”, ja filmimi i Elsa Bitës

Elsa Bita, aktivistja e PD-së në Divjakë pretendon se është dhunuar ditën e sotme nga shefi i Komisariatit, Altin Shehu. Më poshtë është video, ku...

Dhunoi aktivisten, SHÇBA nis hetimet për shefin e komisariatit të Divjakës

SHÇBA ka nisur hetimet për shefin e komisariatit të Divjakës pas denoncimit të dhunës të ushtruar nga ai ndaj një aktivistevje të PD-së. Aktivistja e...

Dita e dytë e protestës kundër vrasjes së kafshëve/ Mema: Nuk kemi nevojë për Bangladeshin

Gjatë ditë së dytë të protestës së aktivistëve dhe figurave publike kundër vrasjes së kafshëve në Tiranë, ka mbajtur fjalën e saj edhe Dorina...

Latest news

- Advertisement -spot_img