- Advertisement -spot_img

TAG

Albana Vokshi

I publikuan videon ku aludohej se blinte vota, reagon Vokshi

  Kandidatja e Partisë Demokratike për qarkun e Tiranës, ka reaguar pas publikimit të një video-je në emisionin "Fiks Fare" ku aludohej se ajo po...

Albana Vokshi denoncon shkeljen e Kodit Zgjedhor nga Ogerta Manastirliu

Kandidatja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, deklaroi se qeveria ka thyer heshtjen zgjedhore, duke hedhur “asfalt elektoral” në mesnatë. “Qeveria thyen heshtjen zgjedhore, hedh fshehurazi...

‘Vjosa, fitore e një mendësie të re politike në Kosovë’

“Fitorja e Vjosës nuk është vetëm sukses i çështjeve gjinore, ajo është fitore e një mendësie të re politike dhe civilizimi në konsolidimin e...

“Ndahet nga jeta invalidi që denoncoi braktisjen nga qeveria”, Vokshi: Kronikë e një vdekje të paralajmëruar. Iku në kushte të mjerueshme, më 25 prill...

Pak ditë më parë, Albana Vokshi beri publik një rast të dhimbshëm të invalidit Flamur Zaçaj. Me një këmbë të prerë dhe tjetrën të...

Latest news

- Advertisement -spot_img