- Advertisement -spot_img

TAG

alergji

A duhet të vaksinohen personat alergjikë? Jep përgjigjien Skënder Brataj

  Kryetari i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj me anë të një postimi në rrjetin e tij social, facebook, ka dhënë një sqarim për të gjitha...

Çfarë duhet të dini përpara se të bëni tatuazhin e radhës

Tatuazhet mund të shkaktojnë infeksione Kjo nuk është një surprizë, veçse duhet të saktësojmë se nga mund të vijnë këto infeksione. Infeksionet mund të vijnë...

A jeni gati për të parandaluar alergjitë e pranverës?

Alergjitë në pranverë përbëjnë shqetësim për një pjesë të konsiderueshme të popullsisë. Shpesh na japin shqetësime nga më të ndryshme, të cilat na pengojnë në...

Kryeministri Rama : Vuaj nga një alergji, nëse do më kapte COVID do isha në rrezik shumë të madh për jetën

Kryeministri Edi Rama ka treguar se që i vogël vuan nga një alergji, ndërsa tha se do të ishte në rrezik për jetën nëse...

Alergji të stinës vs Koronavirus: Ç’duhet të dini për të bërë dallimin

Është koronavirus apo alergji? Shenjat kryesore paralajmëruese të Covid-19, sëmundja e shkaktuar nga koronavirusi, janë temperatura, lodhje dhe një kollë e thatë. Ndonjëherë, kjo gjithashtu...

Vuani nga alergjitë ? Ja cilat janë bimët që pastrojnë ajrin

Nëse alergjitë ju kanë bërë të tështini vazhdimisht dhe jeni zgjuar për të fryrë hundët 18 herë në natë, ju e dini që poleni...

Latest news

- Advertisement -spot_img