- Advertisement -spot_img

TAG

analist

Analisti zbulon lojën e pistë që po bëhet në Gjykatën Kushtetuese: Po tentohet tërheqja e padisë për zgjedhjet njëpartiake të 2019-tës (SKENARI QË PO...

  Analisti Afrim Krasniqi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme një zhvillim, i cili sipas tij, mund të përfundojë me tërheqjen e padisë për zgjedhjet lokale...

Milaim Zeka : E kisha kalu jo një natë po një jave,do e kisha lshu gruen për…

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht. Teksa u pyet se cila...

Rreziku i madh që e pret botën fill pas pandemisë së koronavirusit

Nga Kent Harrington, Project Syndicate Teksa vaksinimet po shtojnë shpresat për t’i dhënë fund pandemisë, po rriten me shpejtësi edhe parashikimet në lidhje me botën...

Latest news

- Advertisement -spot_img