- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Bushati

Rama nuk e ka me Albinin, por me këdo që futet mes tij dhe Vuçiçit

Nga Andi Bushati Edi Rama i ka ngulur një thikë pas shpine forcës negociatore të qeverisë së Albin Kurtit, e cila është në hapat e...

Reforma që po ballkanizon ambasadorët perëndimorë

Nga Andi Bushati Ambasadorët kryesorë të perëndimit në Tiranë janë bërë sot protagonistë të një parade turpi që rreket t’ua shesë shqiptarëve sapunin për djathë. Ata...

Shfuqizohet vendimi për sekuestrimin e serverave, apeli pranon kërkesën e Bushatit dhe Shkullakut

Gjykata e Posacme e Apelit ka pranuar kërkesën e gazetarëve Andi Bushati dhe Armand Shkullaku, duke hequr kështu vendimin për sekuestrimin e serverave të...

Manipulimi i zgjedhjeve, Andi Bushati nuk përmbahet: Çdo opozita në Parlament…

Analisti Andi Bushati ka shpërthyer në deklarata të forta në emisionin OPEN, ndërsa po komentonte rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit. Bushati i kërkoi opozitës...

Andi Bushati sulmon Bashën: Mbajti fjalim qesharak, duhet të largohet nga PD-ja

Analisti Andi Bushati e ka quajtur qesharak fjalimin e Lulzim Bashës pas humbjes së thellë të PD në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Bushati deklaroi...

Gjykata e Strasburgut rrëzon SPAK: Të mos preken serverat e Lapsi.al!

  Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg, ka vendosur masë sigurie, për të mos lejuar sekuestrimin e serverave dhe të dhënave kompjuterike,...

Flet Andi Bushati pasi u mor në pyetje nga SPAK

Deri tani nuk jemi në kushtet kur SPAK po heton një krim zgjedhor, padyshim që ato janë të dhëna që do të përdoren në...

Nxorën databazën e PS-së/ Andi Bushati dhe Armand Shkullaku sot në SPAK për të dëshmuar

  Lidhur më databazën e PS-së me të dhënat personale të 910 mijë personave në Shqipëri drejtuesit e Lapsi.al Armand Shkullaku dhe Andi Bushati janë...

Andi Bushati/ Basha mund të bashkëpunojë me Ramën vetëm jashtë politikës

  Nga Andi Bushati Edi Rama e ka shqiptuar në vetë të parë atë që e thonë nëpër studio televizive njerëzit pranë tij, pra se ai...

“Një vaksinë për kinezëritë e Ramës”,nga Andi Bushati

Mjaftuan dy vdekje të paqarta të dy të moshuarve që kishin marrë dozën e parë të kinezes CoronaVac, që çadra e stërmadhe e ngritur...

Latest news

- Advertisement -spot_img