- Advertisement -spot_img

TAG

Andrea Pirlo

Zyrtare: Andrea Pirlo nuk është më trajneri i Juventusit

Tashmë është zyrtare: Andrea Pirlo nuk është më trajneri i Juventusit. Njoftimi erdhi nëpërmjet rrjeteve sociale të klubit bardhezi. “Faleminderit, Andrea. Këto janë fjalët e...

Pirlo në rrezik nëse humbet ndaj Napolit? Klubi e mohon, por emri i Allegrit rishfaqet

A mund të jetë ndeshja kundër Napolit vendimtare për Andrea Pirlo? Kjo është pyetja e shtruar nga edicioni i sotëm i “Tuttosport”: megjithëse klubi...

Pirlo konfirmon se McKennie, Paulo Dybala dhe Arthur janë pezulluar

Gjatë ditës së sotme, Andrea Pirlo ka dhënë lajmin se lojtarët Arthur, Pauolo Dybala dhe McKennie janë dënuar nga klubi. Weston McKennie, Paulo Dybala dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img