- Advertisement -spot_img

TAG

Anwar Hadid

“Djali i shqiponjave”, i dashuri i Dua Lipës flet plot adhurim për Skëndërbeun

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri.  Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar...

“Mungoj në çdo gjë të rëndësishme”, Bella Hadid me lot në sy tregon arsyen pse nuk ishte e pranishme në festën e Anwar

Anwar Hadidi, partneri i Dua Lipës, festoi ditën e djeshme 22-vjetorin e lindjes. Mes mesazheve të shumta të urimit nuk mund të mungonte dhe...

Partneri i Dua Lipës mbështet publikisht presidenten e Kosovës

Pa zgjedhje të parakohshme, Vjosa Osmani u shpall Presidente e Kosovës për një mandat 5-vjeçar, pasi mori 71 vota nga votimi ku morën pjesë...

Latest news

- Advertisement -spot_img