- Advertisement -spot_img

TAG

apel

Autor i krimeve të frikshme, gjykata merr vendimin për Ratko Mlladiç

Apeli i Gjykatës së Hagës lë në burg të përjetshëm, Ratko Mlladiç. Në sallën e gjyqit është vetëm një gjyqtar nga Dhoma Gjyqësore. Ndërsa mbrojtja...

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim apel institucioneve të reja të drejtësisë

  Në një postim në rrjetin social Twitter, ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka reaguar në lidhje me situatën aktuale porsa i përket ecurisë së reformës...

Apeli i të riut në rrezik:“Më duhet urgjent gjak”

Xhanin Feka është 30-vjeçari, i cili vuan nga talasemia dhe në pamje të parë duket si një 13-vjeçar. Ai rikthehet pas 6-muajsh në emisionin...

Elbasan/ Historia e një nëne që dhemb në shpirt. Pa shtëpi, pa të ardhura, e divorcuar, pa asgjë, po rrit me “thonj” tre fëmijë....

Historia e saj është e një nëne që dhemb në shpirt. Kur ishte ende vajzë mendonte një jetë krejt tjetër. Dashuri në çift, fëmijë...

Latest news

- Advertisement -spot_img