- Advertisement -spot_img

TAG

ardjan Çapja

SPAK dorëzon në Gjykatë dosjen e Ardjan Çapes

Prokuroria e Posaçme SPAK ka dorëzuar në Gjykatë dosjen për Ardian Çapjen dhe 5 të pandehurve të tjerë për vrasjen e babë e birë,...

Lë spitalin e burgut, Ardian Çapja transferohet nën masa të rrepta sigurie tek 313

Ardjan Çapja ka lënë spitalin e burgut dhe është transferuar tek burgu 313. Transferimi është bërë pak minuta më parë nën masa të rrepta...

Prokuroria Elbasan konfirmon: Çështja e Ardian dhe Florenc Çapaj shkon në SPAK

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë në shqyrtim dosjen penale kundër Ardjan Çapjas, Florenc Çapja dhe 4 anëtarëve të...

Shkon në SPAK dosja e Ardian dhe Florenc Çapjas

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë në shqyrtim dosjen penale kundër Ardjan Çapjas, Florenc Çapja dhe 4 anëtarëve të...

Njoftimi i policisë Elbasan për arrestimin e Ardjan Çapes. Komunikata

Njoftimi i plotë i Policisë: Finalizohet operacioni policor i koduar “Krasta 2021”. Operacioni i zhvilluar nga RENEA, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan dhe Drejtoria e...

Latest news

- Advertisement -spot_img