- Advertisement -spot_img

TAG

argetim

Elbasan/ Kurmaku: Puna me fëmijët pasion prej dekadash

Pajisjet teknologjike, afrimi me to pa një kohë të përcaktuar duket se u ka rrëmbyer kohën fëmijëve. Dekada më parë fëmijërinë e kujtojmë me...

Arjola Demiri : Me mua në pushtet, bëni seks, qejf dhe lindje

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme, ka folur në lidhje me përfshirjen e saj në politikë. Demiri ka thënë me shaka se njerëzit duhet ta...

Studimi i INSTAT/ Në Shqipëri ndodhen 518 bare për çdo 100 mijë banor. Grupmosha 55-64 vjeçare shpenzon më shumë për argëtim.

Nuk është e vështirë, që të shohësh kafe të mbushur me njerëz që në orët e para të mëngjesit në vendin tonë. Por a...

Latest news

- Advertisement -spot_img