- Advertisement -spot_img

TAG

arjan konomi

Nuk dua që një i panjohur të më marrë pasurinë…Arsyeja e çuditshme pse Arjan Konomi s’do të martohet

Në një moshë jo fare të re, opinionisti Arjan Konomi, duket se është ende beqar. Duke qenë personazh publik, të gjithë kanë interes të...

Dita e fundit e Mevlanit në program, përlotet Arjan Konomi

Arjan Konomi ka dhënë komentin e tij për Mevlanin, i cili sot e ka ditën e tij të fundit në programin Për’puthen. Teksa fliste për...

Ofendoi Arjan Konomin duke e quajtur pederast, aktori i humorit ‘kërcënon’ Agron Llakajn: Dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutuar mbi banalitetin e përdorur në skeçe, ka reaguar ashpër ndaj një skeçi të Agron Llakajt...

Elvisi habit me deklaratën e tij : Dy vajza kanë kërkuar që unë të rikthehem në program

Elvis Lushi (Loco), ish-personazhi i Përputhen,ka bërë deklarata të forta gjatë një interviste. Gjatë bisedës për ngjarjet e shumta që kanë ndodhur në programin...

Arjan Konomi i kthehet i revoltuar Sarës : Boll se nuk mund ta durojmë më

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar me tone të ashpra ndaj Sarës pas përgjigjes që i dha ajo Rinianit gjatë bisedës në studio. Për këtë i...

Atdheu rikthehet në Për’puthen : Erdha të flas me Antonelën

Atdheu është rikthyer në studion e Përputhen puntatën e sotme. Fjalët e tij të para ishin se “i kishte munguar studio”. Menjëherë pas hyrjes së...

“Më kërkoi vetë çaj Matcha”, Kristiani rrëfen prapaskenat me Arjan Konomin

Pak ditë më parë, në njërën prej puntatave të “Për’puthen” nisi një debat i ashpër mes konkurrentit Kristian Marcinaj dhe opinionistit Arjan Konomi. Gjithçka nisi...

Deklaroi se e ka vetëm ai, Kristiani tregon për ndjekësit si është puna e çajit Matcha

Pak ditë më parë, në njërën prej puntatave të “Për’puthen” nisi një debat i ashpër mes konkurrentit Kristian Marcinaj dhe opinionistit Arjan Konomi. Kjo erdhi...

E akuzoi që konsumon drogë, Kristiani i kthehet rëndë Arjan Konomit

Në puntatën e transmetuar ditën e djeshme në ”Për’puthen”, lindi një debat mjaft i ashpër mes Arjanit dhe Kristianit. Kjo erdhi si pasojë e asaj...

“Grua në prag të krizës nervore”/ Arjan Konomi vazhdon debatin me Sindin në Instagram

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’puthen” u bë virale në rrjet pas sherrit të ashpër të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin. Përplasja...

Latest news

- Advertisement -spot_img