- Advertisement -spot_img

TAG

arjan spahiu

Atentati në Elbasan/ Vëllai i viktimës u vra në Spanjë, ndërsa kushëriri në Bruksel

Mbrëmjen e sotme u ekzekutua në Elbasan Everest Çaka rreth 41 vjeç. Ai ishte me gruan në makinë në momentin që mbi trupin e...

Prokurorët belgë zbarkojnë në Elbasan

  Ekzekutimi i 38 vjeçarit, Arjan Spahiu vitin e kaluar në Bruksel, ka sjellë në Elbasan një grup hetuesish dhe prokurorësh belgë. Tre hetues, sëbashku me...

Latest news

- Advertisement -spot_img