- Advertisement -spot_img

TAG

arrestime

Të dehur dhe me shpejtësi 196 km/h, policia arreston 15 drejtues mjetesh

Policia e Shtetit ka shtuar kontrollet në rrugë. Gjatë 45 orëve të fundit, janë pezulluar në total 40 leje drejtimi për shkak të shpejtësisë dhe...

Fluksi i madh i automjeteve, policia shton masat, bilanci: Arrestohen 13 shoferë

Nisur nga fluksi shumë i madh i automjeteve në të gjitha akset rrugore, Policia e Shtetit ka njoftuar sot masa shtesë. Përmes një deklarate,...

Vazhdojnë shkeljet e rregullave të qarkullimit rrugor, arrestohen 13 shoferë

Në 48 orët e fundit policia ka vënë në pranga 13 drejtues mjetesh për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. Njoftohet se në autostradën...

Nga shpejtësia e frikshme deri tek mungesa e patentës, policia arreston 9 shoferë

Policia Rrugore në vijim të planit monitorues për sigurinë në rrugë ka arrestuar gjatë 24-orëve të fundit 9 drejtues mjetesh, nga të cilët 6...

(Emrat) Qarkullonin me armë, arrestohen 3 persona në Durrës

Tre persona në Durrës janë arrestuar pasi u kapën duke qarkulluar me armë. Bëhet e ditur se në bazë të informacioneve të siguruara në...

Bilanci i 48 orëve të fundit: Policia arreston 19 shoferë dhe pezullon 61 leje drejtimi

Fundjava ka shtuar vigjilencën e policisë në akset rrugore në drejtim të zonave bregdetare dhe në kthim. Policia njofton se gjatë 48 orëve të...

Vjedhje dhe dhunë ndaj gruas, Policia e Tiranës arreston 8 persona

Tetë persona janë vënë në pranga të policisë së Tiranës për vepra të ndryshme penale. Një 37-vjeçar, i identifikuar me inicialet Gj.D., është arrestuar pasi...

I dehur dhe me kanabis në makinë, arrestohet 18 vjeçari

Katër persona kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se një 18-vjeçar është arrestuar...

Makinat duke ‘fluturuar’ me 177 km/h, policia arreston 7 shoferë, pezullohen 44 patenta

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë arrestuar 7 drejtues mjetesh të cilët janë kapur duke drejtuar makinat pa patentë dhe në...

Shoferët vazhdojnë të ecin me shpejtësi, arrestohen 10 persona

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në rrugët interurbane dhe në qendrat e banuara, për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor, me qëllim...

Latest news

- Advertisement -spot_img