- Advertisement -spot_img

TAG

ARRSH

Njoftim i rëndësishëm i ARRSH për tunelin e Krrabës. Si do bëhet qarkullimi i mjeteve

ARRSH njofton se duke nisur nga mbrëmja e nesërme do të devijojë lëvizja në tunelin e Kërrabës. Kjo për shkak se do të lahen...

ARRSH njofton drejtuesit e automjeteve: Ja kur do të kufizohet lëvizja në tunelin e Krrabës

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar të gjithë drejtuesit e automjetet se në përgjatë orëve të natës në 30 ditët në vijim, qarkullimi do të...

Banorët e Laprakës të revoltuar për bllokimin e rrugës,ARRSH reagon menjëherë

Një grup banorësh pranë zonës së Laprakës në Tiranë kanë protestuar kundër bllokimit të rrugës nga ARRSH. Ata u shprehën se në pjesën që...

Shtyhen punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ja arsyet

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor me anë të një njoftimi për mediat kanë sqaruar se janë shtyrë për shkak të reshjeve...

Kaos dhe trafik pas reshjeve të shiut, qytetarët të irrituar postojnë në rrjetet sociale (Fotot)

Reshjet e shiut që kanë pushtuar sot kryeqytetin kanë sjellë një trafik të rënduar në rrugët kryesore të Tiranës, dhe një humbje kohe për...

Nis riparimi i autostradës Tiranë-Durrës, ja sa ditë parashikohen të zgjasin

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se prej ditës së nesërme do të nisë puna për riparimin e autostradës Tiranë Durrës, në të dyja krahët e...

Borë dhe reshje shiu, ja si paraqitet gjendja sipas ARRSH

Ulja e temperaturave dhe përkeqësimi i motit ka sjellë reshje shiu dhe bore në zona të ndryshme të vendit. Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në...

ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm : Si do bëhet lëvizja te Unaza e Re

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton drejtuesit e makinave për devijimin e trafikut në kuadër të punimeve që po bëhen për Unazën e Re, në segmentin...

Hyrja apo dalja nga Tirana ende ‘mision i pamundur’, drejtuesit e mjeteve ngecin

Së fundmi është realizuar hapja e një segmenti që lidh rrugën e Durrësit me hyrjen e Tiranës, por gjithsesi lëvizja nga hyrja për në...

ARRSH jep njoftimin : Nga 1 prilli nis asfaltimi i rrugës Kavajë-Rrogozhinë

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët dhe shoferët që do të lëvizin gjatë javës së ardhshme në aksin rrugor...

Latest news

- Advertisement -spot_img