- Advertisement -spot_img

TAG

Artan Hoxha

Artan Hoxha zbulon lagjet e “nxehta” ku mësyu RENEA: Mesazhi dhe lista e SHBA

Aksioni i bujshëm i RENEA-s në dy ditët e fundit në foletë e krimit në vend është ndërmarrë nga 36 efektivë policie gjithsej. Gazetari...

Ngjarja e 21 janarit, Artan Hoxha: Prova të rëndësishme mund të dalin vetëm nga kamera e një operatori

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me ngjarjen e 21 janarit 2011, teksa vuri në dukje faktin që ish-ministri i Brendshëm sa erdhi në...

Artan Hoxha mesazh ‘të koduar’ për Ramën, Bashën, Metën dhe Berishën: Na dogji malli per nje Shqiponje…

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka bërë një reagim ironik në rrjetet sociale. Teksa publikon foto ku personazhe të njohur të politikës dhe skenës...

Si u kap Florenc Çapja në Dubai? Artan Hoxha rrëfen detajet

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detajet e operacionit të arrestimit të Florenc Çapja në Dubai. “Interpol Abu Dabi arreston Florenc Çapjan, pas nje urdherarresti nderkombetar...

Artan Hoxha publikon foton: Ky është vrasësi i Everest Çakës në Elbasan. Vepron me pagesë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar pak më parë foton e autorit të vrasjes së Everest Çakës në Elbasan, disa ditë më parë. Sipas...

LAJMI I FUNDIT/ Lirohet nga qelia Ramazan Rraja

  Ramazan Rraja, nipi i deputetit te PS-se, Rrahman Rraja është liruar nga qelia me vendim të gjykatës belge një ditë më parë. Lajmin e...

Artan Hoxha publikon foton: Ky është vrasësi i Everest Çakës

  I pambuluar dhe me armë në dorë, Artan Hoxha zbulon foton: Kush është vrasësi i Everest Ccakës, që sapo ishte kthyer nga Spanja.

Rihapja e çështjes së “21 Janarit”, reagon Artan Hoxha: Kush i fshiu pamjet e serverave të kryeministrisë

  Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas rihapjes së çështjes së 21 Janarit duke e cilësuar atë një shans të ri për drejtësinë. Hoxha shprehet...

Deklarata e gruas së viktimës në Shkodër, Artan Hoxha: Ulëritëse, pa iu tharë ende lotët justifikon vrasësit

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar deklaratat e dhëna për mediat nga bashkëshortja e Endri Mustafës pak orë pasi përcolli të shoqin për në banesën...

Sekuestrimi i 400 kg kokainë, Artan Hoxha: Kjo linja e “re” nga Brazili, diçka më kujton!

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas sekuestrimit të 400 kilogramëve kokainë në Lipjan të Kosovës. Përmes një postimi në “Facebook”, Hoxha shkruan se kjo...

Latest news

- Advertisement -spot_img