- Advertisement -spot_img

TAG

Artan Lame

Yuri Kim takim me Artan Lamen, ja çfarë u diskutua

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është takuar ditën e sotme me drejtorin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Artan Lame. Në një postim në Twitter, diplomatja amerikane...

Artan Lame dorëzon hipotekën e xhamisë së Lushnjes, i kthen përgjigje PD: “Po të mos plotësoj normën…”

Artan Lame, kreu i Kadastrës Shqiptare ka zgjedhur ditën e Bajramit për të dorëzuar certifikatën e legalizimit dhe të pronësisë së Xhamisë kryesore në...

A kanë fytyrë ‘Rilindasit’ të kërkojnë votën e vlonjatëve? Ja si shpret Petrit Vasili

Skandali i audio-përgjimit të Artan Lames ka mbërritur deri në rrugët e Vlorës.Petrit Vasili ka reaguar kundrejt audio-përgjimit duke i dhënë dhe një mesazh...

Skndali i audio-përgjimit/Artan Lame: Le ti mashtrojmë 320 aplikuesit,pastaj…

Në media është publikuar një audio-përgjim flagrant. Në të tregohet si drejtori i Kadastrës, Artan Lame, udhëzon vartësit e tij në lidhje me procesin...

Artan Lame nxjerr zbuluar Ramën : Na ka thënë t’i mashtrojmë 100 mijë qytetarë për legalizimet

Një mega skandal i ka plasur Edi Ramës dhe këtë radhë protagonist është kreu vetë ai dhe kreu i Kadastrës, Artan Lame. Në një audio...

Skandali i audio-përgjimit,reagon Artan Lame: Është regjistrim i vjetër

Kreu i Kadastrës Artan Lame ka reaguar në lidhje me audio-përgjimin e dalë në media, ku ai i lë detyrë punonjësve të tij që...

Latest news

- Advertisement -spot_img