- Advertisement -spot_img

TAG

Autorë

“Bjeri, bjeri! Mos e lër”/ Pamje “lufte” në zemër të Sarandës, momenti kur plagoset pronari i “Orange Club” (Video)

Del videoja e sherrit me armë jashtë ambienteve të Club ‘Orange’ në Sarandë, ku mbeti i plagosur pronari i lokalit Spiro Iljadhi, si dhe...

Zbulohen dy vrasësit e 25 vjeçarit

Zbulohen detaje të reja në lidhje me vdekjen e 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili u gjet i mbytur në një rezervuar në Korçë. Sipas burimeve...

Vranë me thikë në Greqi 43-vjeçarin një vit më parë, arrestohen dy autorët e dyshuar

Bëhet fjalë për Orgel Xhambazi dhe Medi Ganolli. Ata akuzohet se vranë Spartak Dervishi. Vijon puna hetimore nga strukturat e Policisë së Shtetit, për zbardhjen...

Ekzekutohet, Bardhok Pllanaj “Kumbari” i Shkodrës

Bardhok Pllanaj, i cilësuar si “Kumbari” i Shkodrës është ekzekutuar mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00 me armë zjarri në rrugën Shkodër-Koplik. Ai u...

Plagosja e 30-vjeçarit në Korçë, Policia identifikon dhe shpall në kërkim 3 autorët

Policia ka arritur të identifikojë autorët, të cilët mbrëmjen e djeshme në Korçë kanë dhunuar dhe plagosur me armë Igli Qanin. Bëhet me dije se...

Latest news

- Advertisement -spot_img