- Advertisement -spot_img

TAG

banda

Ekzekutohet e dashura 26-vjeçare e shefit të drogës. Luftë e ashpër mes bandave!

Vetëm disa muaj pas vrasjes brutale të kartelit të drogësAlexis 'El Alexis' Martinez në provincën Jalisco të Meksikës, e dashura e tij Paulina Arreola...

Ky është Shkëlzen Velaj që u ekzekutua mbrëmë në mesnatë

  Vlora është tronditur sërish nga vrasjet e tipit mafioz. Pak pas mesnate një atentat është bërë ndaj shtetasit Shkëlzen Velaj rreth 43 vjeç. Ngjarja e...

Ekzekutimi i tmerrshëm i 20-vjeçares, befasojnë mediat greke: Vrasja u krye nga një bandë shqiptaro-greke

Sipas asaj që raportojnë mediat greke, pas vrasjes së 20-vjeçares greke Karolina qëndron një bandë shqiptaro-greke. Raportohet se kjo bandë është e vendosur diku...

Deklarata e fortë e Grida Dumës: Më erdhën bandat dhe më ofruan ndihmë gjatë fushatës!

Grida Duma ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Open” se gjatë fushatës elektorale disa banda i kanë ofruar ndihmë financiare dhe në burime njerëzore...

’Plas’ mes Ramës dhe Artan Hoxhës: Pse po të vjen turp të quajmë Rilindja?

Pjesë nga biseda: -Nëse do të bëjmë bisedë serioze flasim tamam dhe mos më fol me terma të tilla. -Pse po të vjen turp të quajmë...

Vrasje për “prestigj” si e ekzekutoi tmerri i Beratit gruan shtatzënë

Ky memorial në hyrje të Beratit shërben si kujtesë e fortë e krimeve monstruoze të bandave në vitin 1997. 19-vjeçarja Etleva Kaçeli u ekzekutua...

Gazetari Artan Hoxha tregon skemën: Bandat e Elbasanit kontrollojnë territorin me kamera dhe shitës misrash

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në emisionin “Vetting” në ABC se grupet kriminale në Elbasan kanë një sistem të fortë informacioni duke nisur që...

Pedagogia në Durrës : Jam kërcënuar nga Edi Rama

Pedagogia Ilirjana Kuçana denoncoi pasditen e sotme gjatë një bashkëbisedimi me Lulzim Bashën në Durrës, se është “kërcënuar nga Edi Rama dhe bandat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img