- Advertisement -spot_img

TAG

bare

Anglia bën hapin e madh/ Të hënën rihapen pub-et, palestrat dhe mund të rrini jashtë gjatë natës

Kryeministri britanik, Boris Jonhson, konfirmoi se dyqanet, palestrat dhe parukeritë në Angli do të rihapen nga 12 Prill ndërsa pub-et dhe restorantet do të...

Studimi i INSTAT/ Në Shqipëri ndodhen 518 bare për çdo 100 mijë banor. Grupmosha 55-64 vjeçare shpenzon më shumë për argëtim.

Nuk është e vështirë, që të shohësh kafe të mbushur me njerëz që në orët e para të mëngjesit në vendin tonë. Por a...

Latest news

- Advertisement -spot_img