- Advertisement -spot_img

TAG

bashkeshorte

Granit Xhaka i bën një super dedikim bashkëshortes për ditën e shënuar

Granit Xhaka na e ka vërtetuar prej kohësh se është një djalë mjaft romantik, por sot ma i ka shkrirë zemrat me urimin e...

Automjeti përplas dy bashkëshortë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fier. Mësohet se dy bashkëshortë janë përplasur nga një mjet tip “Seat” ndërsa përpiqeshin që...

Përleshja mes bashkëshortëve biznesmenë, arrestohet në spital burri, e pësojnë dhe kamarieri me guzhinierin

  Policia e Kavajës ka vënë në pranga shtetasin Kastriot Dema, i cili dyshohet se ka plagosur lehtë me thikë partneren e tij italiane, me...

Shpërndanin kokainë e kanabis, arrestohet çifti i bashkëshortëve ditën e sotme

Një çift bashkëshortësh janë arrestuar ditën e sotme për shpërndarje kokaine e kanabisi në doza të vogla. Në banesën ku rrinin me qira dy shtetasit:...

Bashkëshortja e dinte lidhjen e Ademit me të dy motrat, heshti e i bëri mike

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e dy motrave paraditen e 31 dhjetorit 2020. Sipas burimeve nga grupi hetimor Ademi kishte pasur marrëdhënie jashtëmartesore me...

Prindër të 10 fëmijëve/ Gruaja godet burrin me sqepar.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin.Debati mes një çifti, prindër të 10 fëmijëve, ka degraduar në vrasje. Mësohet se 62-vjeçari...

Latest news

- Advertisement -spot_img