- Advertisement -spot_img

TAG

bashki elbasan covid

Elbasan/ Infektohet drejtori në Bashki, 21 mësues të prekur

6 raste të reja me Covid 19 janë regjistruar në orët e fundit në Elbasan. Mes personave të infektuar është dhe drejtori i Kulturës...

Latest news

- Advertisement -spot_img