- Advertisement -spot_img

TAG

Benz

Ngjarja merr tjetër rrjedhë, zbardhet deklarata e shiferit që iu iku policëve me xhirim gomash: I dhashë gaz sepse…

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e ndodhur sot te “Varri i Bamit” në Tiranë. Ngjarja ka marrë një tjetër kthesë....

Aksident, Mjeti tip ‘Benz’ përplaset me një kamion

  Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të ditës së sotme, në Unazën e Madhe të Tiranës, në Selitë, ku një mjet tip...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan. Përplasen dy benzat, njëri përfundon në lokal. Shpëtojnë për mrekulli drejtuesit dhe qytetarët

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur pak çaste më parë në Elbasan. Dy automjete tip benz, janë përplasur mes tyre. Përplasja ka qenë e...

Aksident në Tiranë, automjeti përplas “Benz”-in në korsinë e tij

Një aksident ka ndodhur në qendrën e qytetit të Tiranës disa minuta më parë. Një makinë e tipit "Benz" i ndodhur në korsinë e tij...

Automjeti devijon nga rruga dhe përplas një tjetër, lëndohen rëndë drejtuesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes Demokracia. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, janë plagosur drejtuesit...

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, përplasen tre makina, problem qarkullimi

Tre makina janë përfshirë në një aksident, në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Vajkan”. Në aksident janë përfshirë një automjet tip “Toyota”, një “Benz”...

Benzi përplaset me kamionin, humb jetën 30-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e kësaj të mërkure. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patoz në vendin e quajtur “Portëz”. 30-vjeçari...

I grabitën “Benzi-in”, habit pronari: Kush ka informacion, i jap makinën dhe 5 mijë Euro Cash!

Një automjet tip “Benz” është grabitur mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Lidhur me grabitjen, pronari i automjetit shprehet se për grabitjen ka bërë denoncim...

Latest news

- Advertisement -spot_img