- Advertisement -spot_img

TAG

birra

Hulumtimi i ri shokues tregon se birra rrit numrin e spermatozoideve

Birra është një pije alkoolike e cila është aq e dashur por edhe e urryer nga ju.Edhe pse janë karakteristikat negative ato që tërheqin...

Messi u dërgon birra 160 portierëve që iu ka shënuar gol gjatë karrierës së tij

Lionel Messi ka vendosur t'iu dërgojë nga një birrë plot 160 portierëve ndaj të cilëve ai ka shënuar gola në karrierën e tij. Në...

Karantinimi i popullsisë/ Tashmë edhe birra ka mbetur stok

Pandemia e Covid-19 ka goditur rëndë sektorë të ndryshëm të ekonomisë, përfshirë dhe atë të prodhimit të pijeve alkoolike. Në Paris, ku një izolim...

Latest news

- Advertisement -spot_img