- Advertisement -spot_img

TAG

blerje vote

Dy simpatizantët e opozitës bllokojnë kryetarin e një subjekti politik në Dibër,dyshonin se po blinte vota

Dy persona janë vënë në hetim nga policia e Dibrës pasi pas dyshimeve për blerje vote kanë bllokuar në automjet kryetarin e një dege...

Gjenden para në makinën e bllokuar nga mbështetësit e PD-së në Dibër

Në makinën e bllokuar nga mbështetësit e Partisë Demokratike në Dibër janë gjetur para. Rasti u denoncua fillimisht nga kandidati demokrat Luan Haka. Mbështetësit kanë bllokuar...

Xhixho : Të rinjtë që vijnë në takimet e mia,fotografohen dhe u dërgohen prindërve të tyre.Kërcënime nga qeveria për të blerë vota!

E ftuar në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' ,kandidatja për deputete e LSI-së,Erisa Xhixho ka theksuar se të rinjtë që shkojnë në takimet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img