- Advertisement -spot_img

TAG

Bluze

Lulzim Basha surprizohet nga lojtarët e Kombëtares Shqiptare, i dhurojnë bluzën kuq e zi me numrin 9

Kryetari i PD, Lulzim Basha, është suprizuar sot nga lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit duke i dhuruar bluzën kuqezi me numrin 9 dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img