- Advertisement -spot_img

TAG

boksier

Sandër Lleshaj marton vajzën, fton boksierin me famë botërore

Ish-boksieri shqiptar me famë botërore, Luan Krasniqi “zbuloi” përmes rrjeteve sociale se ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj të dielën që kaloi ka martuar vajzën...

Nënës i ra të fikës, publikohen pamjet e varrimit të boksierit të ekzekutuar në atentat (Foto)

Tassos Berdesis, boksieri i cili u vra dje në mëngjes në një pritë në Vari, Atike, u varros sot në vendin e tij të...

U ekzekutua me 14 plumba, ndërtohet skema e vrasjes së ish-boksierit

Në Patras dhe çfarë kishte ndodhur në dekadën e mëparshme në skenën e natës, analistët e vrasjeve po kërkojnë çelësin e ekzekutimit me 14...

Kush është boksieri që u ekzekutua me breshëri kallashnikovi në Greqi (EMRI)

  Boksieri Tassos Berdesis ishte viktimë e vrasjes mafioze që ndodhi të hënën në mëngjes në Vari , konkretisht në rrugën Andrea Papandreou 22. Sipas...

Greqia tronditet sërish. Ekzekutohet nga vrasës me pagesë boksieri 58-vjeçar (VIDEO)

Greqia është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë. Mbrëmjen e kaluar, mediat vendase shkruajnë se është ekzekutuar me armë zjarri një 58-vjeçar. Bëhet e...

E rëndë/ I lidhi duart e këmbët dhe e hodhi nga ura, boksieri 27-vjeçar vret të dashurën shtatzënë

Boksieri portorikan Felix Verdejo iu dorëzua policisë t'u përballur me akuzat e ngritura ndaj tij vetëm disa orë pasi autoritetet identifikuan trupin e një...

I ngacmonte të dashurën, ish-boksieri godet për vdekje vëllain e tij

Dominic Robson 26 vjeç vrau vëllain e tij për shkak se ky i fundit bënte komente të papërshtatshme kundrejt të dashurës së tij. Dominic ish-boksier,...

Latest news

- Advertisement -spot_img