- Advertisement -spot_img

TAG

bregdet

Moderatorja e pakënaqur nga bregdeti shqiptar: Më rritën çmimin 200 euro më shumë për këtë arsye

Çmimet në bregdetin shqiptar kanë ngritur jo rrallëherë shqetësimin e turistëve e sidomos atyre nga Kosova, të cilët janë ankuar për dallimet që bëhen.Në...

“Shpartallojnë” Covid-19 Të rinjtë shqiptarë festë të “çmendur” në bregdet. Shihni fotot

Mbrëmjen e 3 qershorit ka nisur Festivali Unum, i pari në Evropë pas një viti në pandemi. Festivali i madh mbahet në Ranë të...

Sezoni turistik, Rama: Nga e hëna nis aksioni “Bregdeti ynë”. Kush ka ndërtuar pa leje, t’i fillojë t’i prishë vetë

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e operacionit të prishjes së ndërtimeve pa leje. “Javën e ardhshme forcat Policisë së Shtetit dhe Inspektoriatit Kombëtar të...

Uji nxjerr në bregdet pako droge me vlerë 80 milionë paund (FOTO)

  Dy paketime të ndryshme me drogë me gati një mijë kilogramë kokainë, e cila do të shitej për rreth 80 milionë paund ka dalë...

Deri në 4,000 euro/m², nuk ka të ndalur rritja e çmimeve të apartamenteve në bregdetin e jugut

Kthimi i Shqipërisë në një destinacion të preferuar turistik ka ndikuar dhe tregun e pasurive të paluajtshme në bregdet. Këtë vit, pas një stepjeje...

Kush janë 5 rojet bregdetare që ndihmuan në largimin e skafistit që rrezikoi jetën e 55 sirianëve (EMRAT)

Ditën e sotme u krye finalizimi i operacionit për arrestimin e 5 rojeve bregdetare të cilët në janar të këtij viti ndihmuan në largimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img