- Advertisement -spot_img

TAG

Burgu

Për të disatën herë, Fushë Kruja pushtohet nga flakët

Një zjarr ka rënë ditën e sotme pranë burgut në Fushë Krujë. Mësohet se disa shkurre përrreth godinës së burgut, iu është vënë flaka. Sipas...

Zgjedhjet 2021/ Përfundon numërimi i votave, ky është burgu ku PD-ja shpallet

  Pasditen e sotme janë numëruar votat e të dënuarve në burgun e Rrogozhinës. Në këtë institucion të vuajtjes së dënimit kanë votuar 53 të dënuar. Pas...

U akuzua për korrupsion/Drejtori i 313-tës “nuk përbën rrezik”

Pas mbylljes së hetimeve nga SPAK dhe dërgimin e dosjes në gjykatë, ish-drejtori i paraburgimit 313, Eduart Struga, i akuzuar për korrupsion, ka kërkuar...

Shkarkohet drejtori i burgut të Peqinit

Të dënuarit e burgut të Peqinit prej ditësh janë futur në grevë urie çka ka shkaktuar dhe shkarkimin e drejtorit të këtij instuticioni, Bukurosh...

Latest news

- Advertisement -spot_img