- Advertisement -spot_img

TAG

Chiara Ferragni

Çfarë po kurdisin Chiara Ferragni dhe modelja e njohur shqiptare

Që blogerja italiane Chiara Ferragni ndjek në Instagram këngëtaren shqiptare Dua Lipa, këtë e dimë. E dimë edhe që janë shoqe të mira. Mirëpo, së...

Chiara Ferragni kritikon egër situatën e vaksinimit të gjyshes së Fedez

Sipërmarrësja dhe influencuesja e famshme italiane, Chiara Ferragni përmes një postimi në Instagram kritikoi mjaft ashpër menaxhimin e fushatës së vaksinimit ndaj Covid-19 në...

Chiara Ferragni u sulmua për këtë detaj gjatë lindjes

Chiara Ferragni dhe Fedez u bënë prindër për herë të dytë pak ditë më parë. Ata mirëpritën vajzën, Vittoria duke e bërë djalin, Leo...

Chiara Ferragni kthehet tek dashuritë e saj/Mos e humbisni takimin e Leos me motrën e vogël

Chiara Ferragni dhe Fedez u bënë prindër për herë të dytë në datë 23 mars. Çifti ndanë menjëherë foto të vogëlushes pas lindjes dhe...

Vjen në jetë fëmija i dytë i Chiara Ferragni-t , ja si quhet vogëlushja

Chiara Ferragni ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Vogëlushja quhet Vittoria Lucia Ferragni dhe ka ardhur në jetë në javën e...

Fotoja e blogeres së njohur ‘çmend’ rrjetin: “Ende duhet të kushtëzohemi nga burri?”

Me siguri keni vënë re shpesh në llogarinë e blogeres Chiara Ferragni në Instagram foto të sajat nudo, ku tregon vazhdimisht barkun e rrumbullakosur. Blogerja është...

Latest news

- Advertisement -spot_img