- Advertisement -spot_img

TAG

cifte

“Më zhveshi dhe më rrahu gjithë natën”, gruaja tregon si e vrau bashkëshortin me çifte

Mediat turke kanë publikuar detaje nga krimi i një viti më parë ku gruaja vrau burrin pasi ky i fundit e kishte torturuar gjithë...

10 rastet kur çiftet debatojnë vazhdimisht, në cilin rast bën pjesë ti dhe partneri

Fakt: Çdo çift përjeton konflikt. Fatmirësisht, kjo nuk është një gjë e keqe. Në momentin që bashkoni dy të rritur të pavarur dhe të barabartë...

Çfarë bëjnë çiftet që nuk e pranojnë para shoqërisë së tyre

Gjithmonë lidhjet janë perfekte në fillimet e tyre.Ju kujdeseni që të hani me kujdes dhe të mos e teproni me fjalët që përzgjidhni të...

Situatat kur djemtë flasin broçkulla, por vajzat i adhurojnë

Edhe pse në dukje acarohemi kur atij s'i kujtohet data e përvjetorit, nuk mban mend shenjën tënde të horoskopit apo planin që ja the...

Dashuria e pamundur i ndjek këto shenja nga pas kur bashkohen me njëra-tjetrën

Besojmë se të gjithë keni dëgjuar të paktën një herë për dashurinë e pamundur, madje ju vetë mund ta keni përjetuar një të tillë. Ndodh...

Pandemia që la shqiptarët pa martuar. Bien në mënyrë drastike martesat

Pandemia, që ra papritur në gjithë botën e Shqipëri ka ndryshuar shumë plane, po ashtu dhe shumë tregues demografikë në vend. Karantina që zgjati nga...

Qëllon me çifte priftin pasi e kapi mat me gruan e tij

Një person ka pranuar se qëlloi me armë priftin ortodoks grek në Lyon të Francës javën e kaluar. Ai i tha prokurorëve se prifti...

Latest news

- Advertisement -spot_img