- Advertisement -spot_img

TAG

covid-19 shqiperi

Britania kthehet në normalitet, ja çfarë i ofron qytetarëve

Kryeministri britanik Boris Johnson ka shpalosur planin e testimit që do të risjellë hapjen e vendit dhe zhvillimin normal të jetës. Krahas pasaportave të...

31 raste të reja me Covid-19. Ja cilat janë 8 qytetet e prekura sot

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 300 testime për të dyshuar të prekur me Covid 19 nga...

42 raste të reja. Rëndohet bilanci i të infektuarve me covid-19 ne vendin tonë

Burime bëjnë me dije se numri i rasteve të rejave në 24 orët e fundit ka shkuar në 42. Nga 311 testime që u kryen...

Latest news

- Advertisement -spot_img