- Advertisement -spot_img

TAG

database

I zbulohen të dhënat personale,Rezart Veleshnja:Isha me PS-në, por…

Patronazhistët janë tema kryesore në Shqipëri prej ditësh. Edhe aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar I revoltuar mbi këtë temë. Veleshnja  ka thënë se...

“Të dhënat i mori Lumi”, nga Edlira Gjoni

Nga Edlira Gjoni Shumica e ka marrë me humor e disa janë bezdisur përse të tjerët shqetësohen që të dhënat personale kanë dalë sheshit, e...

Zbërthehet socialisti që publikoi databazën e selisë rozë: Rezulton një skemë shantazhi dhe kërcënimesh

Kur raportuam përvetësimin e të dhënave personale për 910 mijë banorë të Tiranës nga Partia Socialiste për fushatën e 25 Prillit, e kemi theksuar...

Pandeli Majko i pasigurtë për votën,zbulohet patronazhisti i tij

Database që po përdoret nga Partia Socialiste por jo vetëm, për të siguar bindjen mbi votën e çdo zgjedhësi, duket se befason Pandeli Majkon. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img