- Advertisement -spot_img

TAG

David Beckham

Fëmijet fusin në telashe David Beckham, merret në pyetje nga Guardia di Finanza

Ish-futbollisti i Manchester United është marrë në pyetje nga Guardia di Finanza. Sipas asaj që bën të ditur The Sun, gjithçka zgjati rreth 45...

David Beckham fiton 55.000 euro duke bërë vetëm 3 veprime

Ylli i futbollit dhe i marketingut! David Beckham fiton shifrat të mëdha parash edhe pasi e ka mbyllur prej kohësh karrierën e tij. Së...

Çfarë është sindroma Tourette,nga e cila vuante edhe David Beckham

Sindroma Tourette (ose siç njihet ndryshe me emrin e plotë, sindroma Gilles de la Tourette) është një çrregullim që shfaqet në adoleshencë. I sëmuri...

Latest news

- Advertisement -spot_img