- Advertisement -spot_img

TAG

dede nimani

U dha masa e arrestit me burg, avokati i efektivit të Reneas: Kjo masë nuk duhet të jepej

  Në seancën e sotme gjyqësore është dhënë masa e arrestit për efektivin e Reneas dhe dy shtetas të tjerë që dyshoheshin si bashkëpunëtor të...

LAJM I FUNDIT/ U kapën me 1 kg kokainë, gjykata merr vendimin për efektivin e RENEA-s dhe bashkëpunëtorët e tij

  Gjykata ka dhënë masën e Arrestit me burg për efektivin e RENEAS Xhuljo Lici dhe Dedë Nimanin, të arrestuar në zonën e Ndroqit me...

Detaje të reja/ Zbardhet dëshmia e Dedë Nimanit për kokainën: Efektivit nuk ia di as emrin

Dedë Nimani, i arrestuar pak ditë më parë për trafikimin e 1 kg e 88 gr kokaine në rrugën e Ndroqit ka pranuar akuzën...

U kapën në flagrancë me 1 kg kokainë, prokuroria merr vendimin për Xhuljo Liçin dhe dy personat e tjerë

“Arrest me burg” do kërkoi prokuroria e Tiranës, për efektivin e forcave RENEA Xhulio Liçin si dhe dy bashkëpunëtorët e tij Dedë Nimani, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img