- Advertisement -spot_img

TAG

deklarata

Fshin fotot me Ledjanën,Mevlani bën veprimin habitës

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë dyshja më e diskutuar në “Për’puthen” dhe më në fund pas 8 muajsh ata të dy janë deklaruar vetëm...

Bëri deklaratën që ‘shokoi rrjetin’, zbulohet urdhri i prerë i Edi Ramës për Luljeta Bozon: Të mos dalë në asnjë…

Bëri deklaratën që ‘shokoi rrjetin’, zbulohet urdhri i prerë i Edi Ramës për Luljeta Bozon: Të mos dalë në asnjë… Pas zhurmës që shkaktoi me...

Latest news

- Advertisement -spot_img