- Advertisement -spot_img

TAG

deklarate

Berisha reagon pas deklaratës së Yuri Kim: Gabove rëndë! Askush nuk më pengon dot në misionin tim

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur ambasadores amerikane në Tiranë Yuri Kim, e cila sot i kërkoi Lulzim Bashës prerë që të distancohet nga Sali...

Leonora Jakupi sqaron deklaratën e bujshme për dy emigrantët që shkelën kodin rrugor

Dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri para pak ditësh, sepse po lëviznin me makina luksoze me shpejtësi ekstreme 230 km në orë....

Polici grek shokon me deklaratën për vrasjen e gruas nga i shoqi: Nëse ai do të rrëfente direkt të vërtetën, do të …

  Një polic grek i quajtur Stavros Balsaka duke komntuar krimin e Glyka Nera ka thënë se nëse polito 32-vjeçar do t’a kishte pranuar menjëherë...

“Çohu Enver!”, Adrola Dushi sulmohet keq nga rrjeti për deklaratën e saj

Adrola Dushi ka bërë së fundmi një postim në rrjete sociale, që është keqkuptuar nga një pjesë e ndjekësve të saj. Modelja e njohur...

Shehaj i zhgënjyer nga Basha: Liderët duhet të vijnë dhe të ikin sapo dështojnë

Kandidati për kryetar të PD, Agron Shehaj deklaroi se ka ardhur koha që më 13 qershor demokratët të vendosin ndryshimin me votë. Ndërsa shprehet i...

Barack Obama jep deklaratën për UFO-t: Jam serioz për këtë gjë

Për shumë kohë, të shprehje interesin ndaj objekteve fluturuese të paidentifikuara, të njohura shkurtimisht me termin UFO, dukej një budallallëk dhe diçka e papranueshme....

“Vajzave i kam vendosur emrat e dashnoreve”, gazetari habit me deklaratën e tij

Gazetari i njohur, Milaim Zeka është i njohur si një ndër personazhet pa komplekse në ekranet shqiptare.Deklaratat e tij kanë bërë jo rrallë herë...

Djali ngre dyshime për vdekjen e prindërve dhe gjyshes: Po qeni pse ngordhi?

Djali i familjes nga Kosova, të cilët humbën jetën në Gjirin e Lalzit ka folur për herë të parë në lidhje me ngjarjen e...

Ekzekutoi gruan e tij, Koço Buzo jep deklaratën e çuditshme: Nuk isha unë aty, shokët policë më thanë që e vrave ti

Koço Buzo ka dhënë një dëshmi të fortë para oficerëve të policisë gjyqësore të Elbasanit kur u pyet për vrasjen e bashkëshortes së tij...

Princi deklarohet për Aristelën në mënyrën më të veçvantë, ajo nuk pranon

Në pjesën e fundit të takimit mes Aristelës dhe Princit, ky i fundit me anë të një surprize është deklaruar për të. Ndërsa po shikonin...

Latest news

- Advertisement -spot_img