- Advertisement -spot_img

TAG

demokratë

Pas paralajmërimit për rikthim, Berisha përshëndet demokratët

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka përshëndetur ndjekësit e tij pasditen e së premtes me një foto nga koha kur ishte në krye të Partisë...

Berat/ Demokratët çojnë në prokurori furgonin me ushqime, bashkë me socialisten brenda

Dy orë këmbëngulje në shi. Drejtuesi politik i listës së PD-së në Berat, Tomor Alizoti së bashku me demokratët e tjerë nuk kanë hequr...

Ja si e pritën Bashën në Peqin (Video)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, është pritur nga një numër i madh qytetarësh në Peqin sot dhe me entuziazëm. Basha i falenderoi për pritjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img