- Advertisement -spot_img

TAG

demokratet

Zhvilloi takimin me demokratët, Basha: Pavarësisht vjedhjes, PD u bë më e fortë

Zbardhet fjala e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha në takimin me 153 kandidatët për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Pasi i ka falenderuar...

Pas vendimit të KAS,demokratët do ankimojnë vendimin në Kolegjin Zgjedhor

Pas vendimit të KAS duke hedhur poshtë ankimimin e PD-së për fletën e votimit të 25 prillit,  demokratët vendosën të ankimojnë vendimin në Kolegjin...

Demokratët befasohen nga planet e Biden për një mandat të dytë

Deklarata e presidentit amerikan Joe Biden se do të kandidojë për një mandat të dytë në drejtim të vendit, pavarësisht moshës, ka bllokuar kampin...

Humbja e Trump/ Simpson e parashikoi tetë vite më parë

Thuajse 8 vite më parë tifozët e Simpson kanë parë atë që po ndosh sot, Trump dhe republikanët po humbasin zgjedhjet. Në eposodin e vitit...

Latest news

- Advertisement -spot_img