- Advertisement -spot_img

TAG

denoncim

Zhduket 15-vjeçarja, prindërit denoncojnë: Kemi frikë për sigurinë e saj

15-vjeçarja që shihni në foton e mësipërme është zhdukur që prej ditës së djeshme në qytetin e Vlorës. Lajmin e ka bërë publik gazetari...

KUJDES! Denoncimi që “frikësoi” shoqëritë financiare/ IUTE CREDIT, FINAL, NOA dhe MICRO Credit shantazhojnë qytetarët për mbledhjen e borxheve pa baza ligjore

Prej disa ditësh kompani të njohura të mikro-kredive në vend janë duke shantazhuar qytetarët përmes telefonatave apo email-eve duke i kërcënuar me sekuestrime pagash...

Erion Braçe vijon me denoncimet: Po ngrenë vinç në trotuar pas asnjë kusht sigurie, vetëm 7 metër larg dritareve tona!

Vijojnë denoncimet e zv.kryeministrit Erion Braçe për kompaninë që po ndërton një pallat në afërsi të pallatit ku ai banon. Pas denoncimeve të djeshme...

Shqiptari bën denoncimin e çuditshëm: Kam mbjellë kanabis në shtëpinë time

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë, ku një qytetar nga Prishtina ka denoncuar veten e tij në polici, pasi...

Vdiq pasi solli fëmijën në jetë, familjarët e 29-vjeçares denoncojnë mjekët

Një 29-vjeçare në Durrës ka ndërruar jetë ditën e djeshme, 5 ditë pasi solli fëmijën në jetë. Viktima është Ardita Muça nga Arapaj. Mësohet se...

29-vjeçarët ‘të tërbuar’, dhunojnë babain dhe hallën

Dy të rinj të moshave 29-vjeç kanë dhunuar babain dhe hallën. Denoncimi për rastet që nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën është bërë një në...

I jepnin drogë duke e kërcënuar, policja tregon si u përdhunua nga 3 kolegët e saj dhe një zjarrfikës

Një ish-oficere e policisë së New York ishte detyruar të merrte drogë, përdhunuar e degraduar në një numër “të pallogaritshëm” rastesh nga tre kolegë...

Një vajzë denoncon bashkëshortin, aksidentohet fëmija i mitur…

Një 40-vjeçar u arrestua nga policia pasi aksidentoi një djalë të mitur, teksa lëvizte me një motomjet, pa leje drejtimit. I mituri është dërguar në...

Partia Demokratike denoncon skandalin në Fier

  Provat për vjedhjen e zgjedhjeve duke përdorur burimet shtetërore janë kudo. Duhet që 3 prej anëtarëve të #KAS të mos i binden më Ramës, por...

“Që kur isha 12 vjeçe”, E rëndë, vajza shqiptare denoncon babanë për përdhunim

Rasti i përdhunimit të një të miture nga babai i saj ka shkaktuar tronditje në opinionin publik të Assos, Korint në Greqi. E mitura 17-vjeçare...

Latest news

- Advertisement -spot_img