- Advertisement -spot_img

TAG

deputetet

Mungesë e 4 deputetëve në Kuvend, kush pritet te marrë mandatin e Ruçit, Markut, e të tjerëve

Seanca e parë plenare e kësaj të premte ka nisur me 4 deputetë mangët për shkak se pak ditë më parë ato zgjodhën që...

“Jemi gati të bashkëpunojmë me dekratët”, Rama kërcënon të vetët dhe zbut tonet me PD-në

Rama: Mesazhi im i parë i grupit tim parlamentar është të jemi gati për mbajtjen e zgjedhjeve të ardhshme që përfshin zgjedhjet parlamentare. Gati për...

Maqedoni/ Nis vaksinimi i deputetëve, zbulohet cilën vaksinë do të marrin

  Sot, në Sallën “Boris Trajkovski”, sipas planit për imunizim masiv të popullsisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, do të vaksinohen deputetët dhe një...

Mitingjet, Policia gjobit me 50 milionë lekë kandidatin e pavarur

Kandidati i pavarur për deputet në qarkun e Bulqizës Elton Debreshi, është gjobitur me 50 milionë lekë gjobë, për shkak të një organizimi të...

13 deputetë u bënë pjesë e kabinetit qeveritar, kush janë emrat e rinj që futen në kuvendin e Kosovës

13 deputetë u bënë pjesë e kabinetit qeveritar, kush janë emrat e rinj që futen në kuvendin e Kosovës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img